MENÜ

Nachi Endüstriyel Robot Sistemleri

Teknoloji ile birlikte gelişip büyüyen üretim teknolojisi, rekabet ve ihtiyaçları karşılamak için daha hızlı olmak zorundadır. Firmalar üretim hızlarını arttırırken beraberinde kaliteyi de korumak ve arttırmak zorundadırlar. Bu nedenle yeni arayışlara girilmiş ve çözüm olarak endüstriyel robotlar üretilmiştir.

 

Endüstriyel Robot Nedir?

ISO standartları tanımlanmasına göre endüstriyel uygulamalarda kullanılmak amacı ile üç ya da üçten fazla programlanabilir bir eksene sahip olan, otomatik kontrol edilebilen, yeniden programlanabilen, çok amaçlı uzayda sabitlenmiş veya hareketli manipülatörlere endüstriyel robot denmektedir.

 

Endüstriyel robotlar; ürün denetimi, montaj, hız ve hassasiyet ile kaynak, ürün denetimi, boyama ve testler gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

 

Neden Endüstriyel Robot Kullanılmalıdır?

  • Endüstriyel robotlar sayesinde çok daha fazla ürün, daha hızlı ve daha az fire ile üretilmektedir.
  • Endüstriyel robotlarla yapılan iş hem belli bir standartta hem de istenilen kalitede yapılabilmekte, önceki ve sonraki işlemlerin hataları da en aza indirilebilmektedir.
  • Endüstriyel robotlar ağır şartlar altında dahi hiç ara vermeden verilen görevi yaparak standart bir şekilde çalışabilmektedir.
  • Endüstriyel robotlar için ağır ve tehlikeli iş yoktur. İş kazası ve işçi sağlığı konusunda sıkıntıları ortadan kaldırırlar.
  • Endüstriyel robotlar sayesinde üretim maliyetinizi daha iyi hesaplayabilir, üretim süresindeki aksamaları minimuma indirebilirsiniz.

 

NACHİ, firmanızın endüstriyel ihtiyaçlarınızı karşılayacak; kompakt, güçlü, hızlı ve farklı yük kapasitelerinin yanı sıra çeşitli erişimleri ile geniş bir yelpazede robotlar sunuyor.

Firmanızın ihtiyaç duyabileceği tüm uygulamalara uygun robot çözümleri sunan Nachi ile doğru robotu seçerek zamandan ve maliyetten tasarruf ederek hızın keyfini ve kalitesini yaşayabilirsiniz.

ResaDev başta Manisa olmak üzere tüm Ege Bölgesinde Nachi endüstriyel robot satışı ve entegrasyonu hizmeti vermektedir.