MENÜ

KURUMSAL


Biz Kimiz?

15 yıllık sektör tecrübemizi Resadev Mühendislik markası altında birleştirerek Endüstriyel Otomasyon sistemleri, Konveyör Sistemleri, Endüstriyel Robot Sistemleri ve Özel Makine imalatı sektöründe hizmet veren, Manisa’da yerleşik olan firmamız yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Ne Yaparız?

Genel olarak Sanayi başta olmak üzere, üretim, enerji, endüstri, savunma sanayi (hava, kara, deniz) ve haberleşme sektörleri olmak üzere endüstriyel ve mühendislik tasarımları planlama yönetme gibi anahtar teslim projeler ile Endüstriyel Otomasyon sistemleri, Konveyör Sistemleri, Endüstriyel Robot Sistemleri ve Özel Makine imalatına yönelik çözümler üretmekteyiz.

 

Misyonumuz

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Resadev, deneyimli personeli ve çözüm ortakları ile birlikte uzmanlık seviyesini her geçen gün artırarak müşterilerine faydalı çözümleri hızlı ve düşük maliyetle sunma misyonu ile hareket etmektedir.

 

Vizyonumuz

İmalat sanayinin vazgeçilmez unsurlarından olan otomasyon, konveyör sistem ve özel makine ihtiyaçlarında çağın ve müşterilerinin ihtiyaç ve gerekliliklerini AR-GE çalışmaları ile önceden tespit edip doğru analizle optimize çözümler sunabilmek için sürekli dinamik bir çalışma disiplini ile kendimize ve müşterilerimize değer katmak için çalışıyoruz.

 

Neden Resadev?

Resadev olarak tüm sektörlere projelendirme, endüstriyel ve mühendislik tasarımı, makine ve ekipmanları imalatı hizmetleri vermekteyiz.

Müşterilerimizin çalışma şartlarını kolaylaştırarak işlerini hızlandırma amacı ile planlama yapar, olası sorun ve şikâyetleri kayıt altına alır, takibini yaparak çözüme kavuştururuz. Sürekli iletişimde kalarak müşterilerimizin beklenti ve taleplerini tam olarak öğrenerek doğru zamanda harekete geçeriz.

  • Ekip olarak tecrübeli olduğumuz kadar, çözüm ortaklarımızın da aynı tecrübe ve değerlere sahip olmasına özen gösteririz.
  • Birçok farklı sektör deneyimlerimiz nedeni ile yapılacak işlerinizi faydalı fikirler üreterek bir üst seviyeye taşımaya gayret ederiz.
  • Projelerinizi bir bütün olarak yürütmenin yanı sıra sadece belirli aşamaları için de hizmet verebilmekteyiz.